Opis etykiet

Poniżej zamieszczam krótkie charakterystyki etykiet, zarówno tych już funkcjonujących (pod tymi kryją się linki), jak i tych, które dopiero się pojawią:

Literatura - jak sama nazwa wskazuje, wszystko, co ma jakikolwiek związek z literaturą, a zatem recenzje książek, rozważania ogólne, czasem coś z historii, ale także fragmenty Pamiętnika Małego Grafomana i informacje o błąkających się po sieci, a ciekawych (jak sądzę) utworach.

Historia myśli - najobszerniejszy tematycznie ze wszystkich działów, bo obejmuje swymi chciwymi mackami wszystko, co wiąże się z historią i ludzką myślą.

Narzekania ogólne - czyli po prostu to, na co lubię sobie marudzić. Dział całkowicie subiektywny, nierzetelny i krytykancki.

Niezidentyfikowane - dział ogłoszeń drobnych oraz wszystkiego innego, co nie nadaje się gdzie indziej.

Psia buda - radości i smutki wynikające z życia pod jednym dachem z psem oraz dwoma szczurami. A także pseudo-rozważania na psie tematy w ogóle.

Pamiętnik Małego Grafomana - czyli pisanie od kuchni. A raczej od małej kuchenki w jakiejś przyczepie, brudnej i zagraconej.

Recenzje - wszystko, co przy odrobinie dobrej woli można nazwać "recenzją".

Strony - opisy ciekawych blogów, stron i innych witryn, na których bywam, a które zasługują na taką choćby skromną reklamę.
Biblioteka Małego Fantasty - książki i artykuły przydatne fantaście tak w tworzeniu jak i w czytaniu, krytycznym patrzeniu na kolejne światy, a także pozwalające wyciągnąć z nich ciut więcej.

Pienia duszy - dział, do którego wchodzi się na własną odpowiedzialność. Albowiem zawiera straszne rzeczy, jakie powstają, gdy Kruff znajdzie się w pobliżu gitary.